Στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου CODES, CO-DEsign for Sustainability, το #ΚΕΠΑ απευθύνει ανοιχτή #Πρόσκληση σε όλους τους ενδιαφερόμενους επαγγελματίες του κλάδου #Fashion_Design που δραστηριοποιούνται στην Ελλάδα και επιθυμούν να προωθήσουν τη δουλειά τους πέραν των χωρικών τους υδάτων, στην εκδήλωση γνωριμίας, δικτύωσης και καθοδήγησης “Το αύριο της Μόδας… Αλλιώς”!
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 και ώρες 14:00 – 16:00 στις εγκαταστάσεις του Hellenic Design Centre, Χαλκιδικής 63, ΤΚ 54248 Θεσσαλονίκη.
Πέραν της αναλυτικής παρουσίασης για το #CODES_Residency που φιλοξενεί τον Ιούνιο επαγγελματίες του κλάδου Fashion & Design στην πόλη μας, στην εκδήλωση θα τεθούν επί τάπητος:
![🧵](https://ci3.googleusercontent.com/meips/ADKq_Nalv4FNlM8TB-nLtBkX5U3hTWuzsAhgd5M04yXl3oeaWFOe9bED3eJ-kJJeMdPIJi-ePQgcJK7zFJdmwJQ8Lswclj9yLM0ofXb9Z5HkDarO3NA36He-MnxZ9w=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1.5/16/1f9f5.png)
![🧵](https://ci3.googleusercontent.com/meips/ADKq_Nalv4FNlM8TB-nLtBkX5U3hTWuzsAhgd5M04yXl3oeaWFOe9bED3eJ-kJJeMdPIJi-ePQgcJK7zFJdmwJQ8Lswclj9yLM0ofXb9Z5HkDarO3NA36He-MnxZ9w=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1.5/16/1f9f5.png)
![🧵](https://ci3.googleusercontent.com/meips/ADKq_Nalv4FNlM8TB-nLtBkX5U3hTWuzsAhgd5M04yXl3oeaWFOe9bED3eJ-kJJeMdPIJi-ePQgcJK7zFJdmwJQ8Lswclj9yLM0ofXb9Z5HkDarO3NA36He-MnxZ9w=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1.5/16/1f9f5.png)
![🧵](https://ci3.googleusercontent.com/meips/ADKq_Nalv4FNlM8TB-nLtBkX5U3hTWuzsAhgd5M04yXl3oeaWFOe9bED3eJ-kJJeMdPIJi-ePQgcJK7zFJdmwJQ8Lswclj9yLM0ofXb9Z5HkDarO3NA36He-MnxZ9w=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1.5/16/1f9f5.png)
Το πρόγραμμα της εκδήλωσης είναι διαθέσιμο εδώ
https://kepa.e-kepa.gr/…/ Agenda-Local-Dissemination…
![👉](https://ci3.googleusercontent.com/meips/ADKq_NaxrM7UdJAsnynU1ViHw8XoTrrHTjjAhTWjQLkkgT444Rt7GbysY9SCRO-4sMYNgHoujheSNbgu4W9NmaXz6GzF7dtUEQmOV3YsK7BOtKoLo5VabFSs1tEZEg=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
Δηλώσεις Συμμετοχής ![📥](https://ci3.googleusercontent.com/meips/ADKq_NakaVD_XXnSNxW-N-cOUvAFAUp1IaDRYMa1NnCtiAfrvhyOCkl1I3TA2gASBfZmukvDYVkgnaQMK2uagC4Ckj0GlKD3MZVrHegMYHBGCzf1k0ngW3VWhC7wqg=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1.5/16/1f4e5.png)
![📥](https://ci3.googleusercontent.com/meips/ADKq_NakaVD_XXnSNxW-N-cOUvAFAUp1IaDRYMa1NnCtiAfrvhyOCkl1I3TA2gASBfZmukvDYVkgnaQMK2uagC4Ckj0GlKD3MZVrHegMYHBGCzf1k0ngW3VWhC7wqg=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1.5/16/1f4e5.png)
![📥](https://ci3.googleusercontent.com/meips/ADKq_NakaVD_XXnSNxW-N-cOUvAFAUp1IaDRYMa1NnCtiAfrvhyOCkl1I3TA2gASBfZmukvDYVkgnaQMK2uagC4Ckj0GlKD3MZVrHegMYHBGCzf1k0ngW3VWhC7wqg=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1.5/16/1f4e5.png)
![📥](https://ci3.googleusercontent.com/meips/ADKq_NakaVD_XXnSNxW-N-cOUvAFAUp1IaDRYMa1NnCtiAfrvhyOCkl1I3TA2gASBfZmukvDYVkgnaQMK2uagC4Ckj0GlKD3MZVrHegMYHBGCzf1k0ngW3VWhC7wqg=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1.5/16/1f4e5.png)
Περισσότερες πληροφορίες για τη δράση και το έργο => https://kepa.e-kepa.gr/%cf%80% cf%81%cf%8c%cf%83%ce%ba%ce…/